בן גוריון 1, מגדל בסר 2 קומה 27, בני ברק
 בבני ברק, ישראל:info@maestrolaser.com
אאא
הסרת איפור קבוע וקעקועים

הסרת קעקועים ואיפור קבוע

הקעקוע הוא נושא טעון ורגשי ביותר. אנו עושים קעקועים מסיבות רבות ולא תמיד חושבים על ההשלכות של אותו קעקוע. כמו שהחשיבה שלנו והאופי שלנו משתנים ומתעצבים לאורך השנים כך גם המראה של הקעקוע משתנה.
 
הסרת קעקועים בלייזר
 
זוהי השיטה האיכותית והמתקדמת ביותר, המאפשרת להסיר את הקעקוע בצורה היעילה והבטוחה שקיימת להיום. הסרת הקעקוע בלייזר מתאימה כמעט לכל סוגי הקעקועים ומאפשרת הסרה שלהם לצמיתות.במהלך הטיפול, הלייזר מסיר את כתובת הקעקוע, על ידי פירוק צבעי הפיגמנט שלה לחלקים קטנים, באמצעות קרן אור בעוצמה גבוהה שמאפשרת למערכת החיסון של הבן אדם להוציא את החומר מחוץ לגוף, כך בין טיפול לטיפול הקעקוע דוהה עד לתוצאה הסופית.
 
מי ראשי לבצע טיפול ?
 
אך ורק מומחה מוסמך בתחום של הסרת קעקועים, אשר מורשה להחזיק מכשור להסרת קעקועים ובעל תעודות והסמכות בתחום ,רשאי לבצע את הטיפול. הליך של הסרת הקעקוע הינו ארוך ומורכב שדורש רמה גבוהה של מקצועיות ומיומנות.
 
מהי כמות הטיפולים הנדרשת ?
 
כמות הטיפולים הנדרשת להסרת קעקוע משתנה ממטופל למטופל ותלויה במספר גורמים כגון: סוג העור, גוון העור, יכולתו להחלים וסוג הקעקוע בפרמטרים של גודל, מיקום אינטנסיביות ועומק הצבע ולא תמיד ניתן מראש לנבא את המספר הטיפולים הנחוץ. כמות הטיפולים הממוצעת היא בין 10-5 טיפולים והמרווח הרצוי בין הטיפולים נע בין 8-4 שבועות.
 
תופאות לוואי                                                                                                                               
 
דוגמאות לתופעות לוואי לאחר הטיפול : אדמומיות, רגישות של העור, נפיחות, אך תופעות אלה אינן נמשכות מעבר לימים בודדים ורק במקרים מאוד נדירים הן נמשכות עד תום הטיפולים.בנוסף קיים סיכוי קטן להופעת כתמים בהירים או הצטלקות של העור בעקבות הטיפול.
 
הסרת קעקועים במאסטרו לייזר באמצעות טכנולוגית Q-switched 1064-nm laser
 
טיפול הסרת קעקועים בקליניקה מאסטרו לייזר מתבצע באמצעות מכשיר לייזר מתקדם Harmony Xl, המאושר על ידי משרד הבריאות ובשילוב עם הניסיון הרב של המומחים שלנו,מאפשר להגיע לתוצאות הטובות ביותר, שהן כמובן הסרה בטוחה ויעילה של הקעקוע.
         
 

צור קשר