בן גוריון 1, מגדל בסר 2 קומה 27, בני ברק
 בבני ברק, ישראל:info@maestrolaser.com
אאא
טיפולי הסרת שיער

הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בטכנולוגיית SHR
 
זוהי הטכנולוגיה החדשנית והעדכנית ביותר להסרת שיער המאושרת על ידי רשויות הבריאות ברחבי העולם. השימוש בה הוכח כיעיל וכבטוח ביותר, והוא נחשב ברחבי העולם לבחירה הטובה ביותר עבור מרכזי האסתטיקה.
 
העיקרון העומד מאחורי הטכנולוגיה נקרא "פוטותרמוליזיס לא סלקטיבי", שפירושו חימום שאינו בררני באמצעות האור. עיקרון זה מקנה פתרון אולטימטיבי להסרת שיער ללא כאב וללא כוויות, בעזרת הבזקי קרן אור מהירים בשטף נמוך. האנרגיה מוחדרת בהדרגה דרך שכבת העור העליונה (רקמת האפידרמיס) ומחממת באופן מבוקר את זקיקי השערה ואת שכבת העור התחתונה (רקמת הדרמיס). תהליך החימום המבוקר גורם לניתוק כלי הדם מהזקיק. שערה שאינה מחוברת לכלי דם לא תצמח יותר, וזאת מבלי לפגוע בשכבה העליונה של העור.                                      
 
בניגוד לטכנולוגיות מתחרות אחרות, בהן המטופלים מרגישים כאב ואי נוחות במהלך הטיפול, בטכנולוגיה זו אין כל תחושת כאב, לכן לא קיים צורך במריחת משחות אלחוש לפני הטיפול או שימוש במכשירי קירור במהלך הטיפול, אלא מטופלים רבים אף נרדמים בזמן הטיפול.
 
למי מתאים טיפול בשיטת SHR ?
 
השיטה זו מתאימה כמעט לכולם, גם לבעלי עור כהה ושזוף ונתין לבצע את הטיפולים גם במהלך הקיץ. החריגים הבודדים שאינם מתאימים לטיפול: בעלי שיער לבן, בעלי שיער בהיר מאוד ובעלי שיער ג'ינג'י או אנשים הסובלים מעור פגום, הכולל אקזמה, כוויות, פצעים וזיהומים.
 
מהי כמות הטיפולים הנדרשת ?
 
מספר הטיפולים הממומע נע בין 8 - 14 טיפולים, כאשר המרווח האופטימלי בין הטיפולים נע בין 6 - 12 שבועות. כמות הטיפולים משתנה מאדם לאדם ותלויה במספר גורמים כגון: גיל, אזור הטיפול, צפיפות השיער, צבע ועובי השיער, סוג העור, מחזור הגדילה של השיער.
 
מהי התוצאוה הסופית של הסרת שיער בשיטת SHR ?
 
בכל טיפול של הסרת שיער בשיטה זו ניתן להסיר כמעט לחלוטין חלק מהשערות, התוצאות הטובות מושגות בתום סדרת הטיפולים. בשיטה זו ניתן לצפות להסרה של 80% - 85% מהשערות ולעיתים קרובות ניתן להגיע לתוצאה של 95% להפחתת השיער.
 
הסרת שיער SHR במאסטרו לייזר
 
ברשותנו עומדת מערכת HARMONY XL המשלבת מספר טכנולוגיות המאפשרות להגיע לתוצאות טיפול מצוינות ברמת בטיחות גבוהה: טכניקת ™IN Motion ("בתנועה") - פטנט רשום מבית Alma Lasers.
זוהי טכניקת טיפול ייחודית, אשר בשילוב עם טכנולוגיית ™SHR מבטיחה חוויה בטוחה, מהירה וללא כאב. שילוב זה פותר גם את הבעיה השכיחה של פסיחה על אזורים בעת הטיפול, ומאפשר כיסוי מלא של האזור המטופל, שתוצאתו היא גוף חלק ונטול שערות.
 

צור קשר