בן גוריון 1, מגדל בסר 2 קומה 27, בני ברק
 בבני ברק, ישראל:info@maestrolaser.com
אאא
טכנולוגית חדשנית אשר מיעודת להחלקת קמטים

טיפול בצלקות אקנה

צלקות אקנה הן תופעה מכורת לכולם ומאוד נפוצה היום, בעיקר אצל אנשים שסבלו מפצעי אקנה. הטיפול הלא נכון בפצעי אקנה גורם ליצירת צלקות אקנה, אותן ניתן לחלק לדרגות שונות של חומרה. מומלץ מאוד לטפל בבעיה זו כמה שיותר מהר, כי עם הזמן חלה רק החמרה במצב במקביל להזדקנות העור. עם השנים כמות השומן התת עורי פוחתת וגם יורדת צפיפות רקמת החיבור שבעור - תהליך ייצור הקולגן והאלסטין וכן החומצה ההיאלורונית פוחת משמעותית ולכן המצב הקשה ממילא יכול רק להחמיר.
הפתרון היעיל והבטוח לטיפול בצלקות כתוצאה מאקנה הינו טיפול באמצעות טכנולוגיית לייזר פראקציונלי, הגורמת לקילוף של שכבת העור המצולקת וליצירת רקמת עור חדשה ורעננה.
 
איך זה עובד ?
 
לייזר פראקציונלי - היא טכנולוגיית לייזר חדשנית ופורצת דרך אשר מיועדת להחלקת קמטים, שיפור טונוס ומרקם העור, טיפול בצלקות אקנה. טכנולוגיה זו מעניקה למטופלינו פתרון לא ניתוחי שתוצאתו היא עור מוצק, חלק וצעיר יותר למראה. בעת הטיפול, חלקיקי אור הלייזר חודרים לתוך האפידרמיס וגורמים להתחדשות הקולגן הנמצא מתחתיו. כמו לייזרים אחרים המשמשים לשיוף והצערת העור, מכשירים פראקציונלים מספקים אור הלייזר דרך האפידרמיס של העור (השכבה העליונה) ואל-תוך הדרמיס שלה (שכבת הבסיס) בעומקים שונים, אבל לעומת למכשירים אחרים, החום מועבר בצורה פרקציונלית (בחלקיקים).
 
מהי כמות הטיפולים הנדרשת ?
 
מספר הטיפולים הממוצע נע בין 5-3 טיפולים במרווחים של 4-3 שבועות. כמות הטיפולים משתנה ממטופל למטופל ותלויה במספר גורמים כגון: סוג העור, גוון העור, סוג הצלקת וחומרת המצב.
 
תופעות לוואי
 
התהליך אינו כרוך בתופעות לוואי משמעותיות המוכרות מטיפולי לייזר אחרים, למעט אדמומית ונפיחות באזור המטופל, אך תופעות אלה אינן נמשכות מעבר לימים בודדים, לאחר מכן יהיה קילוף קל של העור שימשך בין 8-3 ימים. בנוסף הטיפולי בלייזר פראקציונלי אינו כרוך בדרך כלל באלחוש או הרדמה מקומית. 
 
למה לצפות ?
 
בזכות הטיפול לא ניתן להעלים לחלוטין את הצלקות והצלחתו תלויה בחומרת המצב התחלתי, אולם אפשר להשיג תוצאות משמעותיות: 80-65 אחוזי שיפור במראה הצלקות ובמרקם הכללי של העור. במקרים רבים מטופלינו רואים תוצאות ניכרות לעין כבר לאחר הטיפול הראשון.
 
בזכות המכשירים המתקדמים העומדים לרשותינו והניסיון הרב של המומחים שלנו בתחום הרפואה האסתטית ניתן לא רק להשיג תוצאות טובות בטיפול בצלקות אקנה אלא גם לשפר משמעותי את מראה העור ואת ההרגשה.
 

 

צור קשר