בן גוריון 1, מגדל בסר 2 קומה 27, בני ברק
 בבני ברק, ישראל:info@maestrolaser.com
אאא
מילוי והחלקת קמטים

מילוי והזרקות

מילוי והזרקות
 
במאסטרו לייזר מאמינים בהתאמה אישית לכל מטופלת מתוך הקשבה לצרכים שלה,תהליך הטיפול מתחיל מאבחון ראשוני ומילוי שאלון בריאות .בהתאם לתמונה המתקבלת, המומחים מציעים מספר שיטות של טיפול, תוך התחשבות במאפיינים הייחודיים של הפנים של המטופלת ובגורמים נוספים כגון: סוג העור,גוון העור,גיל ומוצא אתני. הטיפולים מבוצעים ע"י ד"ר אנה וסילביצקי, המתמחה ברפואה אסתטית ובעלת ניסיון עשיר בתחום.
 
הזרקות למילוי קמטים
 
מילוי והחלקת קמטים - הזרקה של שתלי ג'ל מיקרוסקופיים, שהמרכיב העיקרי בהם הוא חומצה היאלורונית, אשר מחזירים לעור לחות, משקמים את נפח הרקמה הרכה, ומעלימים קמטים.
 
טיפול מזותרפיה להצערת וחידוש העור - שיטה בה מוחדרים לאיזורים בעייתיים של העור, קוקטיילים של חומרים מהחי והצומח ומכלולי ויטמינים, שמותאמים באופן אינדיבידואלי לצרכים של המטופלת.
 
טיפול בוטוקס - זריקות של בוטולינום טוקסין - חומר מרפה שרירים אשר חוסם באופן זמני את הדחפים החשמליים המגיעים מקצות העצבים לשרירים, מחליק קמטים קיימים ומונע היווצרות קמטים חדשים.
 
חשוב לדעת, על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר כדאי לשלב שני סוגים של טיפולים: טיפול לייזר וטיפול באמצעות הזרקה. טיפולי לייזר לחידוש העור מחזירים את הרעננות לעור ללא צורך בניתוח. השימוש בהם אינו כרוך בכאב, ואינו דורש תקופת החלמה ארוכה לאחר ההליך. הבחירה המדויקת ביותר של שילוב הטכנולוגיות בטיפול, מתקבלת במהלך הפגישת הייעוץ עם הרופא.
 
מילוי שפתיים
 
הזרקת חומצה היאלורונית, המשמשת להענקת נפח לשפתיים. היתרון של השיטה הוא בשימוש במרכיבים טבעיים המאפשרים לגוף לקבל ולהטמיע את המוצרים בצורה מיטבית, מבלי לגרום לתגובה אלרגית או תופעות לוואי. באמצעות הטיפול ניתן היום לתקן בצורה משמעותית את השפתיים: להגדיל את הנפח, לתקן את הסימטריה שלהן ולהוסיף לשפתיים לחות. המטופלות כיום מעדיפות יותר ויותר לבצע הגדלה יחד עם התיקון. החומצה ההיאלורונית מאפשרת לבצע זאת בצורה פשוטה, ללא חסרונות, או השלכות שליליות כלשהן. המילוי מוזרק מתחת לעור ע"י מחטים דקות מאוד. הטיפול מבוצע תחת הרדמה מקומית, המאפשרת להימנע מכאב ואי נוחות. כמו כן, חשוב לציין שההזרקה לא משאירה סימנים או צלקות וללא תקופת החלמה. מיד לאחר הטיפול תתחילי לקבל מחמאות מהסובבים, אך התוצאה הסופית מתקבלת רק לאחר מספר ימים הנדרשים עד להתבססות המלאה של המילוי.

 

צור קשר