בן גוריון 1, מגדל בסר 2 קומה 27, בני ברק
 בבני ברק, ישראל:info@maestrolaser.com
אאא

הקפאת שומן: חיטוב ללא כאב

גם אנשים המקפידים על אורח חיים בריא, תזונה נכונה ופעילות גופנית, יעידו כי יש אזורים מסוימים בגוף, בהם לא ניתן להיפטר מעודפי שומן, ולכן קשה מאוד לחטב אותם (מדובר בעיקר בירכיים חיצוניות ופנימיות, בטן, מותניים וזרועות).

בעבר, מי שביקש לחטב ולהצר את ההיקפים באזורים אלה, נאלץ לעבור ניתוח שאיבת שומן. לעומת זאת, כיום, בזכות טכנולוגיית הקפאת השומן המתקדמת, ניתן לסלק את השומנים האלה באמצעות פרוצדורה שאינה פולשנית ואינה כואבת.
 

מהי הקפאת שומן?

הקפאת שומן היא שיטת טיפול לא פולשנית, המיועדת לחיטוב הגוף ולהצרת היקפים, באזורים שבהם יש הצטברות שומן תת-עורי (שאינו מתחת לרקמת השריר).

בדומה להמצאות גדולות אחרות, גם השיטה הזו התגלתה לגמרי במקרה: חוקרים שעקבו אחר ילדים שאכלו ארטיקים על בסיס קבוע, גילו כי במשך הזמן ירד השומן באזור הלחיים שלהם. לאחר שבחנו את התופעה, הגיעו החוקרים למסקנה שכאשר תא שומן מתקרר מתחת לטמפרטורה מסוימת, הוא נהרס, מתפרק ונפלט מהגוף דרך מערכת הלימפה (שתן, צואה, זיעה וכו').

על העיקרון הזה מבוססת טכנולוגיית הקפאת השומן: באמצעות מכשיר ה-COOLTECH, מקפיאים בצורה מבוקרת את תאי השומן באזור הרצוי (על ידי הנחת הידיות על העור), הקור הורס אותם והגוף פולט אותם החוצה באופן טבעי.

חשוב להדגיש: הטיפול מפחית את מספר תאי השומן באזור המטופל והתוצאה היא חיטוב והצרת היקפים, אך הטיפול אינו גורם למטופלים לרזות/ לרדת במשקל!

 

כיצד מתבצע הטיפול?

בשלב הראשון, מגיע המטופל לפגישת ייעוץ (ללא עלות), כדי לוודא שהוא מתאים לטיפול. במהלך פגישת הייעוץ, הרופא בודק את המטופל, מודד בעזרת מכשיר מיוחד (קליפר) את מספר יחידות השומן שנמצאות מתחת לאותו אזור, מצלם את האזור ועורך טסט עם מכשיר ה-COOLTECH כדי לוודא שהמכשיר אכן מצליח לשאוב את השומן באותו אזור.

לאחר שמוודאים שהבדיקה תקינה וכי המכשיר אכן מצליח לשאוב את האזור, מניחים על הידיות פדים "אנטי פריז" (המגנים מפני פגיעה של הקור באברים הפנימיים), מורחים ג'ל אנטי פריז ומחברים את המטופל למכשיר.

משך הטיפול 70 דקות, במהלכן שוכב המטופל בחדר פרטי ושקט, עם אינטרנט, טלוויזיה ומוזיקה.

לאחר 70 דקות, כשמשחררים את המכשיר, רואים מעין גוש שומן קפוא באזור המטופל. הרופא מעסה את האזור שבו נמצא הגוש, כדי לחממו לטמפרטורת החדר. הגוש מפשיר תוך מספר דקות ואז המטופל מתלבש ושב לעבודה או לסדר היום הרגיל שלו.

כדי לסייע לגוף לפנות את תאי השומן שהתפרקו, בשבועות שלאחר הטיפול חשוב לשתות הרבה מים. רצוי לשמור על תזונה נכונה ולעשות פעילות גופנית.

יש לציין כי כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, מומלץ לבצע סדרה הכוללת שלושה טיפולים, בהפרש 8-6 שבועות.

 

 

האם צפויות תופעות לוואי?

הטיפול אינו מלווה בתופעות לוואי, פרט לאדמומיות קלה מיד בתום הטיפול, ולעיתים תחושת נימול מינימלית באזור המטופל, החולפת תוך מספר שעות עד מספר ימים.

אם הטיפול מתבצע עם המכשיר הספרדי המקורי שאושר על ידי ה-FDA האמריקאי ואושר לשימוש בבני אדם על ידי משרד הבריאות, ואם מקפידים על שימוש בפדים ובג'ל מקוריים, הטיפול בטוח לחלוטין ואינו כרוך בכאב.

בעניין זה, חשוב לציין כי אם מבצעים את הקפאת השומן במכשיר זול שאינו מקורי, עלולים להיגרם נזקים ממשיים: פגיעה באיברים פנימיים (העלולה להגיע עד כדי התפוצצות איברים!), כוויות קור, קילוף עור וכו'.

 

מהן תוצאות הטיפול הצפויות?

מכיוון שהגוף מפנה את תאי השומן המפורקים דרך מערכת הלימפה, ניתן לראות את התוצאות כעבור כשישה שבועות. שיעור ההצלחה בטיפול כ-95%. מכיוון שאנו נולדים עם מספר קבוע של תאי שומן, לאחר שהרסנו חלק מתאי השומן בטיפול, הם לעולם לא יגדלו שוב באזור שבו נעשה הטיפול.

 

לסיכום: הקפאת שומן מיועדת לאנשים המעוניינים לחטב את הגוף ולהצר את ההיקפים באזורים מסוימים. חשוב להקפיד לבצע את הטיפול על ידי רופא בעל ניסיון שעובד עם המכשיר המקורי, לשתות הרבה מים לאחר הטיפול ולשמור על אורח חיים בריא.

 

ד"ר אמיר בראונשטיין הוא M.B, עוסק ברפואה אסתטית.

צור קשר